Implantologia

Implanty to nic innego jak substytuty korzenia zęba. Stanowią doskonałe zamienniki prawdziwych zębów, utraconych w wyniku uszkodzeń czy chorób, takich jak paradontoza. Implanty sprawdzają się zarówno w przypadku pojedynczych ubytków, jak również dobrze radzą sobie z rozległymi brakami w uzębieniu. Nowoczesne implanty są zakładane nie tylko ze względu na walory estetyczne. Choć niewątpliwie pomagają podnieść pewność siebie i przywracają piękny uśmiech, to równocześnie pełnią ważną rolę w wykonywaniu codziennych czynności. Żucie, picie, rozmowa - już brak jednego zęba powoduje dyskomfort. Dla uchronienia układu żucia stomatolodzy polecają implanty przywracające funkcję własnych zębów.

Implanty stomatologiczne, które oferujemy pacjentom naszego gabinetu odznaczają się wysoką jakością wykonania. Lista ich zalet jest długa:

  • prawidłowo dobrane wyglądają naturalnie i nie odznaczają się na tle innych zębów
  • są stabilną podstawą dla protezy zębowej
  • chronią nieużywaną tkankę kostną przed zanikiem
  • są mocowane tak, aby nie naruszać struktury sąsiednich zębów
  • służą pacjentowi przez wiele lat, są odporne na kwasy i bakterie
  • zwiększają poczucie pewności siebie i atrakcyjność uśmiechu

Implanty dla zdrowia i urody

Implanty, które zakładamy naszym pacjentom są nowoczesną alternatywą dla protez. Czasy ich sławy już przeminęły, a wraz z nimi problemy, które generowało posiadanie w jamie ustnej ciała obcego. Implanty są bowiem przyjazne dla człowieka, jesteś w stanie szybko je zaakceptować. Po pewnym czasie odczuwasz jedynie komfort, jaki daje posiadanie kompletnego, mocnego i zdrowego uzębienia. W naszym gabinecie stomatologicznym w mieście Łódź zakładamy zarówno pojedyncze implanty w miejsce brakującego zęba, jak również mostki tam, gdzie luka jest większa. Nie tylko profesjonalizm sprawia, że nasz gabinet, którego siedzibą jest Łódź, odwiedzają osoby szukające ratunku dla swoich zębów. Oferowane przez nas implanty odznaczają się rozsądną ceną oraz dożywotnią gwarancją producenta.

Gwarantujemy, że wyjdziesz od nas z uśmiechem na ustach!